Relaxační masáž

Relaxační masáž

V našem salonu nenabízíme pouze kosmetické ošetření, ale můžete si dopřát pořádnou dávku relaxační masáže za pomocí přístroje Roll Body, který pracuje na principu válečkové masáže a vakua. Pokud by vám nevyhovovala tato procedura můžeme Vám nabídnout samotnou vakuovou masáž.

Vakuum

+

Jedná se o neinvazivní metodu za pomocí vakuové hlavice. Ta nasává kožní řasu, tripolární rádiofrekvence zahřívá tukové buňky, které se štepí a poté se vyplavují z těla ven. Díky vákuu se zlepšuje elasticita pokožky. Je vhodná na lymfodrenáže, léčbu celulitidy, relaxační masáž, zpevnění ochablé pokožky. Cena ošetření je za 1 partii těla.

  • Redukce celulitidy
  • Lymfatická drenáž
  • Regenerace pokožky
  • Zpevnění pleti

Kontraindikace: těhotenství, rakovina, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka, těhotenství a kojení, onemocnění jater, zvýšená citlivost kůže, otevřené rány.

VakuumDélka ošetřeníCena za ošetření
Dolní končetiny/záda           35 minut    750,- Kč
Komplet tělo          60 minut  1 020,-Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: dle náročnosti klienta.

Ošetření zahrnuje:

Povrchové čištění, vodivý gel, ošetření přístrojem, závěrečné ošetření krémem.


Přístrojová masáž těla (Hébé body)

+

Jedná se o neinvazní přístrojové ošetření z oblasti endermologie, kdy mechanickou cestou za pomocí speciálně navržených motorizovaných válečků s vakuem, IR+LED+RF se pokožce navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Válečky s vakuem: se otáčí dle zvoleného programu, nasávají kožní řasu díky tomu procesu se zpevní pokožka, redukuje celulitida, provádí se masáž, endomasáž, modelace postavy. IR: zahřívá podkožní tuk, zvyšuje pružnost pokožky. LED: mění propustnost membrán tukových buněk. RF: rozpouští tukové buňky, které se poté smíchají s lymfou v mezibuněčném prostoru a přirozenou cestou odchází z těla ven. Tímto přístrojem může být prováděna i klasická relaxační masáž. Pravidelným ošetřením se obvykle dosahuje velmi uspokojivých výsledků. Ošetření je určeno pro ženy i muže.

Kontraindikace: těhotenství, nádorové onemocnění, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, osoby s kovovými implantáty v těle, osoby se silikonovými implantáty, disfunkce ledvin, cukrovka. necitlivost na změny teploty, popáleniny, čerstvé jizvy, sklon k tvorbě keloidních jizev, zánětlivá onemocnění kloubů či měkkých tkání, jakékoli přenosné onemocnění.

                                                                                        Délka ošetřeníCena za ošetření
Fresh relax exclusive (komplet. těloj) 50 minut 1 650,- Kč
Fresh masáž péče na míru (oblast dle výběru) 30 minut 1 020,- Kč
Relaxační masáž záda+šíje 30 minut 1 020,- Kč

Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy.

Doporučený počet ošetření: dle potřeby klienta