Ruční kosmetické ošetření

Ruční kosmetické ošetření

Základní ošetření pleti pro studenty

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, maska, závěrečné ošetření pleti krémem.

45 min - 700- Kč

Základní ošetření pleti

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, removing, maska na obličej, balzám na rty, závěrečné ošetření pleti krémem.

50 min - 1000- Kč

Fresh peelig

Odlíčení, čistící roztok, aplikace peelingu, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem. Doporučení:1 x týdně 6-8 ošetření.

35 min - 1000- Kč

Kompletní ošetření pleti a dekoltu

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, removing, masáž obličeje a dekoltu, maska na obličej , sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

80 min - 1 300,- Kč

Hloubkové ošetření aknozní pleti

Odlíčení, triaktivní peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, ozonoterapie, removing, koncentrát výživných látek, maska na obličej, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem.

65 min - 1 620,- Kč

Hloubkové ošetření citlivé pleti a pigmentace

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, removing, koncentrát výživných látek, maska na obličej, sérum pod krém,balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí a pleti krémem.

65 min - 1 620,- Kč

Luxusní ošetření pleti a dekoltu

Odlíčení, hloubkové čištění - kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu, removing, koncentrát výživných látek, kolagenová alginátová maska na obličej , sérum pod krém , balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

85 min - 1 820,- Kč

Anti age ošetření pleti

Odlíčení, enzymatický peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu, removing, koncentrát výživných látek, kolagenová maska na obličej, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

95 min - 2 200,- Kč

Recovery rituál

Odlíčení, úprava obočí, komplex peelingů, detoxikace, dlouhotrvající hydratace , masáž obličeje a dekoltu, výživná slupovací maska na obličej, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

100 min - 2 050,- Kč

Hylauron silná hydratace

Odlíčení, hloubkové čištění- kavitační peeling, povrchová tonizace, úprava obočí, masáž obličeje a dekoltu, removing, kyselina hylauronová + koktejl výživných látek, hydratační maska, sérum pod krém, balzám na rty, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem.

85 min - 2 200,- Kč

Perfect look

Odlíčení, hloubkové čištění, povrchová tonizace, enzymatický peeling, úprava obočí, booster enzym. pod masku, maska, kyselina hylauronová+koktejl výživých látek, sérum pod krém, závěrečné ošetření očního okolí, pleti a dekoltu krémem, balzám na rty.

                                               60 min - 2 980,- Kč

                                           

Mikromasáž

Mikromasáž očního okolí je samostatné kosmetické ošetření, které lze spojit s masáží obličeje a dekoltu.

20 min - 455,- Kč

Parafínový zábal na ruce s peelingem

očištění, peeling, parafínový zábal, závěrečné ošetření krémem

25 min - 520,- Kč

Maska na ruce s peelingem

očištění, peeling, maska na ruce, závěrečné ošetření krémem.

25 min - 520,- Kč

Parafínový zábal na ruce

očištění, parafínový zábal, závěrečné ošetření krémem

25 min - 440,- Kč

Maska na ruce

očištění, maska na ruce, závěrečné ošetření krémem.

25 min - 440,- Kč

 

          Časy a ceny jednotlivých ošetření jsou zde uvedeny pouze orientační, odvíjí se od velikosti ošetřované plochy a spotřebovaného materiálu.